Новини

15.02.2018 у Калинівському закладі дошкільної освіти «Золотий ключик» відбувся семінар-практикум для інструкторів з фізкультури, вихователів ЗДО та НВК з теми: «Організація та проведення спортивних свят у закладі дошкільної освіти».

Детальніше у розділі Методична діяльність.

12 грудня 2017 року на базі закладу дошкільної освіти "Золоті зернята" смт. Глеваха для педагогів ЗДО Васильківського району та міста Василькова відбувся семінар з теми "Оновлена освітня програма «Впевнений старт» та навчально-методичне забезпечення" за участю одного із авторів програми Хартман Олени Юріївни, старшого наукового співробітника лабораторії психології дошкільника Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України, кандидата психологічних наук, заступника голови Ради молодих вчених Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України.

Фото у розділі Фотогалерея.

      07 грудня 2017 року у закладі дошкільної освіти „Весняночка" смт. Калинівка відбувся семінару-практикум для вихователів-методистів, вихователів ЗДО та НВК з теми «Впровадження розвивального альбому Л.В. Шелестової "Світ у картинах художників" в роботу закладів дошкільної освіти».

Детальніше у розділі Методична діяльність, фото у розділі Фотогалерея.

29.10.2017р. на базі ЗДО (ясла-садок) «Казочка» смт Гребіники відбувся семінар-практикум для молодих, малодосвідчених вихователів та вихователів, які не мають фахової освіти з теми «Методика розгляду картини та навчання розповіді за нею». 

Детальніше у розділі Методична діяльність, фото у розділі Фотогалерея.

Весело проводять час дошкільнята в закладі дошкільної світи «Весняночка» Калинівської селищної ради. На заняттях вихователь та практичний психолог  Міщенко О.В. використовує новітні методики та технології.  Так, за допомогою ейдетичних вправ, які спрямовані на зорове і слуховое сприймання, розвиває у дітей уміння уявляти образи. Така методика розвиває монологічне мовлення, слухове сприймання.

Фото у розділі Фотогалерея.

На виконання наказу по відділу освіти Васильківської райдержадміністрації від 13.11.2017 року. та наказом по закладу дошкільної світи «Весняночка» Калинівської селищної ради з 20 по 24 листопада в дитсадку пройшов Тиждень дорожнього руху.

Всі заплановані заходи виконані. На закінчення Тижня дорожнього руху під керівництвом музичного керівника Мирводи О.О. був організований флешмоб.

Фото у розділі Фотогалерея.

Захоплюючим та цікавим дійством стало музично-спортивне свято  "Посвята в козачата" в дитячому садку "Дюймовочка" с. Плесецьке. Хлопчики та дівчатка показали свою спритність, силу, відвагу, притаманну украінским козакам, а надихали іх  дорослі козаки:  Іван Сірко та Козак Неабиякий, які посвятили хлопчиків у козачата.

Фото у розділі Фотогалрея.

9 листопада 2017 року на базі закладу дошкільної освіти «Дзвіночок» Гребінківської селищної ради відбувся семінар практикум для вихователів-методистів, вихователів ДНЗ та НВК з теми «Декоративне малювання як засіб формування мистецької культури».

Детальніше у розділі Методична діяльність, Фотогалерея.

8 листопада 2017 року на базі закладу дошкільної освіти «Золоті зернята» Глевахівської селищної ради відбулося районне засідання педагогічної майстерні вихователів-методистів та музичних керівників з теми "Розвиток творчих здібностей дітей на музичних заняттях шляхом застосування елементів системи Карла Орфа".

Детальніше у розділі Методична діяльність, Фотогалерея.

 

 

У період з 24.10 по 27.10 2017 року весело пройшли осінні свята в закладі дошкільної освіти "Золоті зернята" Глевахівської селищної ради.

Фото у розділі Фотогалерея. 

 У закладі дошкільної освіти "Ромашка" Глевахівської селищної ради  відбулися осінні свята.

Фото у розділі Фотогалерея. 

В ЗДО (ясла–садок) «Дзвіночок» Гребінківської селищної ради цікаво, змістовно пройшли осінні свята. До дітей  завітали різні казкові персонажі. Дошкільники з охотою виконували таночки, пісні, гралися в ігри. Осінь пригостила всіх дітей смачними фруктами.

Фото у розділі Фотогалерея.

 

 

Шановні колеги! У розділі Нормативно-правова база розміщено "Методичні рекомендації щодо організації взаємодії закладів дошкільної освіти з батьками вихованців" (лист МОН України від 11.10.2017 № 1/9-546).

Славна добрими і героїчними традиціями Українська земля. Її сини – запорізькі козаки навіки увійшли до скарбниці пам’яті українського народу. Ми, їх нащадки, маємо свято шанувати і примножувати козацьку славу. Чи спроможні на це сьогоднішні козаки, показало  спортивне свято «Козацькі забави» проведене у дошкільному відділенні Путрівського НВК.

На початку малята розділилися на два курені «Золота булава» та «Червона калина». Весело співали, крокували, грали в ігри, змагалися в естафетах «Влучні вояки», «Перетягування канату» та «Гей ви, коні воронії». Дівчата також не засиджувалися,чекали  на повернення козаків додому з «борщем».

 

Фото у розділі Фотогалерея.

Із набранням чинності новим Законом України «Про освіту» відбулися зміни й у Законі України «Про дошкільну освіту».

Шановні колеги, прошу ознайомитись.

Закон Про Освіту Дошкілля.pdf
Adobe Acrobat документ 199.0 KB

Радісниі веселим і таким зворушливим було свято присвяченого Дню дошкілля у литячому садку "Дюймовочка" Плесецької сільської ради. Зі святом вітали батьки, дітвора, випускники дитячого садка теж прийшли із подарунками, вони підготували таночки. Кращим працівникам  було вручено подяки і квіти.  Цікавими і такими забавними були номери, які підготували самі вихователі. Силами батьків була організована виставка осінніх букетів. 

Фото у розділі Фотогалерея.

Із Днем Дошкілля вітаємо нині
Усіх, хто світлом простеляє путь,
Для кого головне в житті – ДИТИНА,
Її освіта і духовна суть.

Хто до дітей приходить не на службу –
На добру зустріч з нашим майбуттям,
Хто їм несе щодня любов і дружбу
І просто віддає своє життя.

Прийміть від нас вітання щирі
Всі педагоги дитсадків!
Нехай душа і розум будуть в мирі
І все складається у вас в житті.

Нехай дарують радість вихованці
І мудрість вашу далі понесуть,
І серед них нехай зростуть обранці,
Щоб світлом простеляти людям путь!

З 1 вересня 2017 року старші дошкільнята ДНЗ "Весняночка" смт Калинівка розпочали роботу за новою книжкою Л.Шелестової "Світ у картинах художників". Вихователь-методист дошкільного закладу Мизюк О.М., доклала багато зусиль для підготовки відповідних наочних та дидактичних матеріалів.

Перші занятя пройшло успішно! Діти ознайомилися з різними видами мистецтв, розвивальним альбомом для занять і з першими картинами справжніх художників.

Фото у розділі Фотогалерея.

У групі раннього віку дошкільного закладу "Весняночка" смт Калинівка вихователь Сьомко Л. ознайомлює малят з цікавими дарами осінніх дерев, вчить досліджувати їх властивості.

 

22 вересня 2017 року в Києві, в Палаці дітей та юнацтва відбулися урочисті заходи організовані Міністерством освіти і науки України з нагоди Всеукраїнського Дня дошкілля, який започатковано ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» на виконання рішення І Всеукраїнського з’їзду працівників дошкільної освіти. 
Для участі в урочистостях були запрошені делегації з усіх регіонів України у тому числі і наша делегація Київської області на чолі із головним спеціалістом департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації Ківшарь Л.І. та завідувачем відділу дошкільної освіти КВНЗ КОР "Академія неперервної освіти" Нечипорук Н.І. 

Фото у розділі Фотогалерея.

В день свого професійного свята – Дня рятувальника – 15 вересня, в дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Золотий півник» с. Кожухівка завітали справжні рятувальники-пожежники. Діти радо зустріли їх на подвірї садочка, де з ними провели цікаву бесіду з пожежної безпеки, дали можливість оглянути пожежний автомобіль. А ще дошкільнята із захопленням дивились на рятувальників у спецкостюмах, мали можливість самим їх приміряти, перевірили, як працює радіозв’язок, згадали, як потрібно викликати пожежну службу, як запобігти появи вогню, правила поведінки під час його виникнення. Малюки також мали можливість побачити, як проходить тушіння вогню (уявного). І дорослі, і малі подякували гостям за цікаву зустріч і привітали їх зі святом.

Фото у розділі Фотогалерея.

14 вересня 2017 року відбулася чергова нарада завідувачів дошкільних навчальних закладів Васильківського району.

Під час наради були розглянуті питання харчування, режимів роботи дитячих садків, організації навчально-виховного процесу, кадрові питання, питання підготовки до атестації педпрацівників, функціонуваня сайтів дошкільних закладів.

07 вересня 2017 року на базі дошкільного навчального закладу "Ромашка" Глевахівської селищної ради відбулося настановче засідання методичного об’єднання музичних керівників та інструкторів з фізичного виховання ДНЗ та НВК з теми: "Особливості організації роботи в ДНЗ та НВК у 2016-2017 н.р.".

 

    Сьогодні свято школярів! І не можна без сліз пройти повз першокласників! Як виросли, які серйозні!!! 

    Малюки старшої групи дошкільного навчального закладу "Зодотий ключик" смт Калинівка прийшли на свято Першого дзвоника, аби провести в дорогу знань своїх друзів.

    Хай легкими, світлими і радісними будуть шкільні роки, дорогі наші першокласники!

 

Шановні колеги!

Пропоную до вашої уваги оновлену програму "Впевнений старт" та електроий варіант програм розвитку дітей дошкільного віку, які розміщені на сайті МОНУ.

28 серпня 2017 року на базі Путрівського НВК у рамках Серпневої конференції відбулося засідання секції вихователів та вихователів-методистів ДНЗ та НВК з теми: "Особливості організації роботи в ДНЗ та НВК у 2016-2017 н.р.".

Детальніше у розділі Методична діяльність. Фото у розділі Фотогалерея.

 

 

Цікаво пройшло святкування Дня державного прапора України в ДНЗ (ясла-садок) «Дзвіночок» Гребінківської селищної ради. Програма свята була насичена іграми, таночками, змаганнями. Хлопчики показали які вони козаки, а дівчатка проявили себе, як справжні господині.

Доброю традицією у ДНЗ (ясла-садок) «Дзвіночок» 
смт Гребінки
стало щорічне проведення Олімпійсько
го
дня. А цього року дошкільників ДНЗ чекав сюрприз.
Свято спорту пройшло на селищному стадіоні. Малюки
залюбки гралися в ігри, брали участь у естафетах та
змаганнях.
Фото у розділі Фотогалерея.

У розділі Нормативно-правова база розміщено інструктивно-методичні рекоменда ції МОНУ «Про організацію освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році».

10 червня 2017 року на базі дошкільного закладу "Ромашка" смт Глеваха відбулася підсумкова нарада вихователів-методистів ДНЗ. Під час наради були розглянуті наступні питання:

-підсумки навчально-виховного процесу в дошкільних закладах за 2016/2017 н.р.,

-вимоги до складання річного плану на 2017/2018 н.р., -новітні форми методичної роботи,

-оновлення структури районного методичного об’єднання.педпрацівників ДНЗ на 2017/2018 н.р.

Випускне свято в дошкільному навчальному закладі "Сонечко" смт Дослідницьке.

Фото у розділі Фотогалерея.

У дошкільному навчальному закладі "Ромашка" смт Глеваха відбувся звіт керівника ДНЗ, Слюсаренко Лідії Миколаївни. Робота завідувача дитячого садка визнана задовільною.